Navoiy shahar statistika bo'limi

Boshliq: Abdimurodov Doniyor Ibragimovich   

  • Telefon: (79) 573-14-35
  •   Manzil: Navoiy sh. A.Temur ko‘chasi, 4a
  •  Elektron pochta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •    Bo'lim nizomi
 

Zarafshon shahar statistika bo'limi

Boshliq: Vakant 

  • Telefon: (79) 573-14-35
  •   Manzil: Zarafshon sh, Marvarid ko‘chasi, 1 uy
  •  Elektron pochta: zarafshon@navstat.uz
  •    Bo'lim nizomi

G'ozg'on shahar statistika bo'limi

Boshliq: Shukurov Shuhrat Nusratullayevich 

  • Telefon: (97) 575-55-43
  •   Manzil: G'ozg'on sh, Nayman ko‘chasi, 5 uy
  •  Elektron pochta: navstat@inbox.uz
  •    Bo'lim nizomi

Karmana tuman statistika bo'limi

Boshliq: Safarov Mahmud Abdullayevch

  • Telefon: (79) 532-32-33
  •   Manzil: Karmana tumani Shodlik ko‘chasi,  10 uy
  •  Elektron pochta: karmana@navstat.uz
  •    Bo'lim nizomi

Qiziltepa tuman statistika bo'limi

Boshliq: Ochilov Hayot Obiddinovvich

  • Telefon: (79) 555-21-48
  •   Manzil: Qiziltepa tumani, A.Navoiy ko‘chasi, 16 uy
  •  Elektron pochta: qiziltepa@navstat.uz
  •    Bo'lim nizomi

Navbahor tuman statistika bo'limi

Boshliq:  Vakant

  • Telefon: (79) 562-15-71
  •   Manzil: Navbahor tumani Yoshlik ko‘chasi,  23 uy
  •  Elektron pochta: navbahor@navstat.uz
  •    Bo'lim nizomi

Konimex tuman statistika bo'limi

Boshliq: Kurbanbayev Jumag'ali Uderbekovich

  • Telefon: (79) 512-23-39
  •   Manzil: Konimex tumani Me'morlar ko‘chasi,  7 uy
  •  Elektron pochta: konimex@navstat.uz
  •    Bo'lim nizomi

Nurota tuman statistika bo'limi

Boshliq: Sunnatov Abror xxx

  • Telefon: (79) 523-10-55
  •   Manzil: Nurota tumani Gulzor ko‘chasi,  2 uy
  •  Elektron pochta: nurota@navstat.uz
  •    Bo'lim nizomi

Tomdi tuman statistika bo'limi

Boshliq: Jusipbekov Erbol Toybekovich

  • Telefon: (79) 582-12-94
  •   Manzil: Tomdi tumani Bobur ko‘chasi,  15 uy
  •  Elektron pochta: tomdi@navstat.uz
  •    Bo'lim nizomi

Uchquduq tuman statistika bo'limi

Boshliq: To'xtayev Shoxruh Ilhom o'g'li

  • Telefon: (79) 593-13-77
  •   Manzil: Uchquduq tumani Ibrohimota ko‘chasi,  19 uy
  •  Elektron pochta: uchquduq@navstat.uz
  •    Bo'lim nizomi

Xatirchi tuman statistika bo'limi

Boshliq: Xusanov Abdujabbor Usmonovich

  • Telefon: (79) 544-01-48
  •   Manzil: Xatirchi tumani Avohle ko‘chasi,  45 uy
  •  Elektron pochta: xatirchi@navstat.uz
  •    Bo'lim nizomi
Tugmani bosing Tinglash GSpeech
Tugmani bosing Tinglash GSpeech